thanks for posting this. I, too, am a teacher. I used have a budget of 7$ a week to pay for my own copies because I assumed I would have to. I used to buy school supplies with every grocery visit. (I'm in a better area now.) Sorry about ruining everything, guys.
no subject
no subject