thanks for posting this. I, too, am a teacher. I used have a budget of 7$ a week to pay for my own copies because I assumed I would have to. I used to buy school supplies with every grocery visit. (I'm in a better area now.) Sorry about ruining everything, guys.
no subject
Date: 2011-06-07 01:08 pm (UTC)no subject
Date: 2011-06-07 09:52 pm (UTC)